Haber Expo

Ana Ocağı Nerede Çekimleri Yapılıyor ?

 Ekranların sevilen dizisi Anaocağı nerede çekiliyor, Çekimleri Nerede yapılıyor işte tüm soruların cevabı haberimizin devamında. Bidiğiniz üzere TRT1 kanalında yayınlanan ve sevilerek izlenen yarışma programı Ana Ocağı hafta içi her gün bizlere keyifli vakitler geçirmemizi sağlıyor. Yarışma içerisinde bulunan  Çiftlerin hırslı mücade ettiği ve yarışma bitişinde ödüller aldığı yarışma bizlere Köy yaşamının güzel yanlarından kesitler göstermektedir. Televizyonda Haftanın 5 günü izlediğimiz güzel […]

20 Mayıs 2016 - 18:57 'de eklendi ve 1500 kez görüntülendi.

Ana Ocağı Nerede Çekimleri Yapılıyor ?

 Ekranların sevilen dizisi Anaocağı nerede çekiliyor, Çekimleri Nerede yapılıyor işte tüm soruların cevabı haberimizin devamında. Bidiğiniz üzere TRT1 kanalında yayınlanan ve sevilerek izlenen yarışma programı Ana Ocağı hafta içi her gün bizlere keyifli vakitler geçirmemizi sağlıyor. Yarışma içerisinde bulunan  Çiftlerin hırslı mücade ettiği ve yarışma bitişinde ödüller aldığı yarışma bizlere Köy yaşamının güzel yanlarından kesitler göstermektedir.


Televizyonda Haftanın 5 günü izlediğimiz güzel program Ana Ocağı hakkındaki en çok merak edilen sorulardan biride Anaocağının  çekimlerin yapıldı yeşilliği bol o güzelim köyün nerede olduğudur. Programda görülen köy ve oradaki bulunan çiftlik evi bir çok kişinin hayallerini süslemektedir.

Şimdi merakla beklediğiniz programın çekildiği yeri açıklayalım;  Ana Ocağı programının çekimleri Sakarya’nın Serdivan ilçesine bağlı Beşevler Köyü’nde yapılmaktadır. Köy içerisinde 60 Dekar gibi büyük bir alan üzerinde yarışmalar çekiliyor. Ana Ocağı hakkındaki görüş ve önerilerinizi varsa aklınıza takılan soruları  aşağıdaki yorum kutusundan bizlere iletebilirsiniz.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER