Haber Expo

Yeni Ford Tourneo Courier Blackline Fiyatı Belli Oldu

 Hafif ticari araçlara binek araç konforu ve tasarımı getirmeyi hedefleyen Ford markasının bu amacı doğrultusunda oldukça başarılı olduğu ortaya çıkan modellerden son derece açık ve net bir şekilde görülüyor. İlk Teslim 2017 Mayıs Ayında Yapılacak Yeni Ford Tourneo Courier modeline özel olarak getirilen Blackline versiyonu için ülkemizde satış çalışmalarına başlandı. Bugün itibariyle resmi satışların başladığı […]

09 Nisan 2017 - 0:03 'de eklendi ve 875 kez görüntülendi.

Yeni Ford Tourneo Courier Blackline Fiyatı Belli Oldu

 Hafif ticari araçlara binek araç konforu ve tasarımı getirmeyi hedefleyen Ford markasının bu amacı doğrultusunda oldukça başarılı olduğu ortaya çıkan modellerden son derece açık ve net bir şekilde görülüyor.

İlk Teslim 2017 Mayıs Ayında Yapılacak

Yeni Ford Tourneo Courier modeline özel olarak getirilen Blackline versiyonu için ülkemizde satış çalışmalarına başlandı. Bugün itibariyle resmi satışların başladığı ve ilk araçların Mayıs ayı içerisinde teslim edileceği belirtiliyor.


Tasarım olarak son derece sportif bir kimliğe bürünen aracın aynı zamanda malzeme kalitesinde de yükselme meydana geliyor.

Ford Tourneo Courier Blackline Çift Rengiyle Dikkat Çekiyor

Birçok noktada çift renk detayına yer verilmekte olup iç mekanda ise deri detaylar gözden kaçmıyor.

Yeni Ford Tourneo Courier Blackline modeli bünyesinde 1.5 litre hacminde turbo dizel güç ünitesi görev alıyor. Aracın ülkemizde başlangıç fiyatı 67 bin 165 TL olarak belirtilmiştir.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER