Haber Expo

Van’da 4.2 Şiddetinde Deprem Oldu

 Van bugün 4.2 şiddetinde depremle sarsıldı. Akşam saat 22:20 sıralarında Van’da deprem meydana geldi. Van’da meydana gelen depremle Kandilli Rasathanesi tarafından yapılan açıklamada Van depreminin 4,2 şiddetinde olduğu açıklandı. Yapılan açıklamada meydana gelen depremin 4.2 şiddetinde olduğu ve Van Merkez ilcesine bağlı Değirmenarkı koyunun 1.3 km kuzey doğusunda olduğu belirtildi. Van ve çevre kentlerde de hissedilen […]

18 Ekim 2016 - 22:45 'de eklendi ve 1087 kez görüntülendi.

Van’da 4.2 Şiddetinde Deprem Oldu

 Van bugün 4.2 şiddetinde depremle sarsıldı. Akşam saat 22:20 sıralarında Van’da deprem meydana geldi. Van’da meydana gelen depremle Kandilli Rasathanesi tarafından yapılan açıklamada Van depreminin 4,2 şiddetinde olduğu açıklandı. Yapılan açıklamada meydana gelen depremin 4.2 şiddetinde olduğu ve Van Merkez ilcesine bağlı Değirmenarkı koyunun 1.3 km kuzey doğusunda olduğu belirtildi.


Van ve çevre kentlerde de hissedilen 4.2 şiddetindeki deprem nedeniyle kısa süreli panik ve korku dolu anlar  yaşandı. Yaşanan depremin ardından depremi hissedenler sosyal medayada çok sayıda deprem paylaşımı yaparken, depremi hisseden vatandaşlar panik yaşadı.

Meydana gelen bu deprem geniş bir çevrede hissedildi. Van‘da hissedilen deprem paniğe neden oldu. Sosyal medayada çok sayıda deprem paylaşımı yapıldı. Depremi hisseden vatandaşlar panik yaşadı.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER