Haber Expo

2017 Referandum Sonuçları Saat Kaçta Açıklanacak?

 Anayasa değişikliği için yapılacak olan halk oylamasına katılımın büyük olması bekleniyor. Sabah 8 itibariyle kullanılmaya başlanılacak olan oy verme işlemleri saat 17.00’a kadar devam edecek. Referandumda sadece Evet ya da Hayır seçeneği olduğu için seçimlere nispeten referandum sonuçlarının daha çabuk açıklanması bekleniyor. İşte Referandum sonuçlarıyla ilgili çok merak edilenler ve cevapları….2017 Referandum Sonuçları Saat Kaçta […]

03 Nisan 2017 - 0:07 'de eklendi ve 386 kez görüntülendi.

2017 Referandum Sonuçları Saat Kaçta Açıklanacak?

 Anayasa değişikliği için yapılacak olan halk oylamasına katılımın büyük olması bekleniyor. Sabah 8 itibariyle kullanılmaya başlanılacak olan oy verme işlemleri saat 17.00’a kadar devam edecek. Referandumda sadece Evet ya da Hayır seçeneği olduğu için seçimlere nispeten referandum sonuçlarının daha çabuk açıklanması bekleniyor.


İşte Referandum sonuçlarıyla ilgili çok merak edilenler ve cevapları….2017 Referandum Sonuçları Saat Kaçta Açıklanacak? Referandumda oy kullanma işlemi bittikten sonra hızlı bir şekilde sonuçların okunarak açıklanması bekleniyor. Seçimlerde sonuç açıklanmalarının bir gün bulurken referandumun daha çabuk açıklanması bekleniyor.

Referandum sonuçlarının saat 24.00’a belli olması bekleniyor. Sonuçlar tüm TV kanallarından anlık olarak açıklanarak duyurulacak.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER