Haber Expo

Dr. Ömer Coşkun’un Ölüm Sebebi Belli Oldu

 Alternatif tıp alanının önde gelen isimlerinden Dr. Ömer Coşkun’un hayatını kaybetmesi tıp dünyasında büyük bir yankı uyandırdı. Çeşitli bitkilerden karışım hazırlayarak birçok hastalığı tedavi ettiği iddia edilen ünlü doktorun ölüm haberinin ardından ölüm sebebi de açıklandı. Bir süredir kanser hastalığından dolayı Amerika’da tedavi gören doktorun tedavi gördüğü hastanede böbrek yetmezliğine bağlı olarak hayatını kaybettiği ifade […]

28 Şubat 2017 - 1:42 'de eklendi ve 1579 kez görüntülendi.

Dr. Ömer Coşkun’un Ölüm Sebebi Belli Oldu

 Alternatif tıp alanının önde gelen isimlerinden Dr. Ömer Coşkun’un hayatını kaybetmesi tıp dünyasında büyük bir yankı uyandırdı.

Çeşitli bitkilerden karışım hazırlayarak birçok hastalığı tedavi ettiği iddia edilen ünlü doktorun ölüm haberinin ardından ölüm sebebi de açıklandı.

Bir süredir kanser hastalığından dolayı Amerika’da tedavi gören doktorun tedavi gördüğü hastanede böbrek yetmezliğine bağlı olarak hayatını kaybettiği ifade ediliyor.


Doçentlik Ünvanı Alınmıştı

Tüm bunların yanı sıra daha önce Dr. Ömer Coşkun’un İngilizce belgeler üzerinde oynama yapmasından dolayı doçentlik ünvanının elinden alındığı biliniyor. Olayın ardından yapılan ilk değerlendirmeler böbrek yetmezliğini işaret etse de detaylı sonuçların araştırmalar sonucunda elde edileceği belirtiliyor.

Alternatif Tıp Tedavilerinde Dikkat Edilmeli

Bilindiği üzere günümüzde alternatif tıp olarak adlandırılan tedavi yöntemleri büyük bir önem kazanmaya başladı. Sağlığın riske atılmaması açısından tüm alternatif tedavi yöntemlerinden önce uzmanların görüşlerine başvurulması gerekiyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER