Haber Expo

Diriliş Ertuğrul 1 Mart Yeni Bölümün Neden Yayınlanmadığı Belli Oldu

 TRT 1 ekranlarının Çarşamba günleri yayınlanan bölümleriyle çok izlenenler arasında bulunan ve sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un 79. yeni bölümü heyecan içinde bekleniyordu. Ancak yapılan resmi açıklama milyonlarca izleyiciyi üzdü.  TRT1 Dizisi Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Bu Akşam Varmı Yokmu Neden Yok Yeni Bölüm 8 Mart Çarşamba Akşamı TRT1 Ekranlarında Yayınlanacak. Yapım şirketinden Diriliş Ertuğrul’un yeni […]

01 Mart 2017 - 20:59 'de eklendi ve 361 kez görüntülendi.

Diriliş Ertuğrul 1 Mart Yeni Bölümün Neden Yayınlanmadığı Belli Oldu

 TRT 1 ekranlarının Çarşamba günleri yayınlanan bölümleriyle çok izlenenler arasında bulunan ve sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un 79. yeni bölümü heyecan içinde bekleniyordu. Ancak yapılan resmi açıklama milyonlarca izleyiciyi üzdü.  TRT1 Dizisi Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Bu Akşam Varmı Yokmu Neden Yok Yeni Bölüm 8 Mart Çarşamba Akşamı TRT1 Ekranlarında Yayınlanacak.

Yapım şirketinden Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümünün neden yayınlanmadığı ve yeni bölümünün hangi tarihte yayınlanacağı konusunda açıklama geldi. Diriliş Ertuğrul’un 1 Mart Çarşamba günü ekranlara gelmesi gereken yeni bölümü yayınlanmayacak. Yapım şirketinden yapılan açıklamada, mevsimsel nedenlerden dolayı çekimlere ara verildiği belirtildi.Dizi 79. bölümüyle 8 Mart çarşamba günü kendi kanalında yayınlanmaya devam edecek.


“Mevsimsel şartlara bağlı olarak çekim sahamızda yaşanan sorunlar nedeniyle yayınımıza bir hafta ara vermek zorunda kaldık. 1 Mart Çarşamba günü “Diriliş Ertuğrul”, tekrar bölümüyle TRT 1 ekranlarında olacak.

diri
Dizinin 79. bölümü 8 Mart çarşamba günü saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Diriliş Ertuğrul dizisi içerik, yapım ve prodüksiyon olarak büyüklüğü göz önüne alındığında yaşanan gecikmenin siz değerli izlecilerimiz tarafından anlayışla karşılanacağına inanıyoruz. Saygılarımızla” açıklası yapıldı. Diriliş Ertuğrul yayından kaldırılmadı ve kaldığı yerden yayınıa devam edecek.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER