Haber Expo

Cumhurbaşkanı Erdoğan TEOG Kaldırılsın Dedi

 Teog kaldırılıyor, 8.sınıftan liselere geçişte kullanılan puan için girilen Teog sınavı şüphesiz önümüzdeki senelerde kaldırılacak. “TEOG’un kaldırılması lazım” Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ben TEOG olayını istemiyorum ve bunu da artık yanlış buluyorum. TEOG’un kaldırılması lazım. Biz TEOG’la mı geldik? Ne TEOG vardı, ne bir şey vardı. Okursun, sene içinde notların bellidir, bu notlarınla beraber yürürsün. Gelirsin üniversite sırasına, orada […]

16 Eylül 2017 - 9:59 'de eklendi ve 148 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan TEOG Kaldırılsın Dedi

 Teog kaldırılıyor, 8.sınıftan liselere geçişte kullanılan puan için girilen Teog sınavı şüphesiz önümüzdeki senelerde kaldırılacak.

“TEOG’un kaldırılması lazım”


Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ben TEOG olayını istemiyorum ve bunu da artık yanlış buluyorum. TEOG’un kaldırılması lazım. Biz TEOG’la mı geldik? Ne TEOG vardı, ne bir şey vardı. Okursun, sene içinde notların bellidir, bu notlarınla beraber yürürsün. Gelirsin üniversite sırasına, orada da girersin üniversite imtihanlarına. Üniversite imtihanında da sosyalde, sayısalda başarı durumun neyse bu başarıya göre girmen gereken yer nereyse girersin.” dedi.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER