Haber Expo

Ankara’da Şeker Tadında Festival ” Tatlı Fest” Başladı.

 Ankara harika bir festivale ev sahipliği yapıyor . Tatlıdan başka ürün olmayan festival, 14 – 16 Ekim 2016 tarihlerinde Başkentte vatandaşlarla bir araya geliyor. Ülkemizin en tatlı festivali olarak kabul gören “Tatlı Fest” hem de damağa hem de göze hitap edecek. Peki bu tatlı festival nerede yapılacak haberimzin devamında…. Ankara’da Bilkent Station’da 14-15-16 Ekim tarihleri arasında icra […]

14 Ekim 2016 - 23:12 'de eklendi ve 1647 kez görüntülendi.

Ankara’da Şeker Tadında Festival ” Tatlı Fest” Başladı.

 Ankara harika bir festivale ev sahipliği yapıyor . Tatlıdan başka ürün olmayan festival, 14 – 16 Ekim 2016 tarihlerinde Başkentte vatandaşlarla bir araya geliyor.

Ülkemizin en tatlı festivali olarak kabul gören “Tatlı Fest” hem de damağa hem de göze hitap edecek. Peki bu tatlı festival nerede yapılacak haberimzin devamında….

Ankara’da Bilkent Station’da 14-15-16 Ekim tarihleri arasında icra edilecek Ülkemizin ilk tatlı festivali “Tatlı Fest” ile tatlıların zengin,lezzetli, zengin çeşitli ve harika dünyası ile vatandaşlarla bir araya gelecek. Eğlenceli ve harika tatların bir araya geldiği festivalhavasında  geçecek Tatlı Fest şimdiden muhteşem ve çok tatlı bir hafta sonu sunuyor.


Festival içerisinde Farklı tarifler & yorumlar, tadım aktiviteleri organik tatlılar, tve stantlardan ürün alım imkanları ile tatlıya doyulacak. Milli Takım Şeflerinden Showlar ve Çikolata & Pasta Heykelleri Sergisi Festival kapsamında Türkiye’nin önemli şefleri her gün 1 saatlik özel gösteriler ve eğitimler verecek. Bunun yanı sıra her gün ünlü şeflerin katılımıyla interaktif geçecek olan atölye çalışmaları yapılacak. Her gün yapılacak bu çok özel Atölye Çalışmaları makaron yapımı, şeker hamuru figür yapımı, büyükler & çocuklar atölye çalışmaları gibi keyifli ve eğlenceli başlıkları içerecek. 14-16 Ekim arasında açık olan festivalde çikolata ve şekerlerden yapılmış heykeller sergilenecek.

Tatlı Fest  Gündüz 12: 30 ‘dabaşlayacak  saat 22: 00’ye kadar sürecek. Gün boyu harika müziğin ve animasyonların olduğu faaliyet , gün içinde amatörlerin de katılacağısüpriz etkinlik ve yarışmalarla keyifli bir hal alacak. Bunlara ek olarak gün sonları konser verilecek. Biletle girişin mümkün olduğu festivalde biletler biletixte satılıyor.


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER