Haber Expo

Almanya’da Yeni Yıla Girerken Büyük Trafik Kazası 6 Ölü 13 Yaralı

 Yeni yıla girdiğimiz ilk saatlerde ülkemizde gerçekleşen hain terör saldırısının ardından bir kötü haber de Almanya’dan geldi. Alınan ilk bilgilere göre Almanya’nın Bavyera eyaletinde zincirleme bir kazanın meydana geldiği ve bu kaza sonucunda 6 kişinin hayatını kaybettiği, 13 kişinin de ağır yaralı olduğu ifade ediliyor. Ulm kenti ile Kempten kentini bağlayan A7 Otobanı’nda yaşanan aşırı […]

01 Ocak 2017 - 23:18 'de eklendi ve 468 kez görüntülendi.

Almanya’da Yeni Yıla Girerken Büyük Trafik Kazası 6 Ölü 13 Yaralı

 Yeni yıla girdiğimiz ilk saatlerde ülkemizde gerçekleşen hain terör saldırısının ardından bir kötü haber de Almanya’dan geldi.

Alınan ilk bilgilere göre Almanya’nın Bavyera eyaletinde zincirleme bir kazanın meydana geldiği ve bu kaza sonucunda 6 kişinin hayatını kaybettiği, 13 kişinin de ağır yaralı olduğu ifade ediliyor.


Ulm kenti ile Kempten kentini bağlayan A7 Otobanı’nda yaşanan aşırı sisten kaynaklandığı tahmin edilen trafik kazasına 8 otomobil ve 3 otomobilin karıştığının altı çiziliyor. Yaşanan zincirleme kazasında ilk olarak 4 farklı aracın önde giden tıra çarptığı ve yoğun sisten kaynaklı görüş mesafesinin düştüğünden dolayı arkadan gelen araçların da duramayarak çarptığı ön görülüyor.

Gece saatlerinde kazanın meydana geldiği yolun bugün öğlen saatlerine kadar kapalı kaldığı ve ekipler tarafından detaylı incelemelerin yapıldığı belirtiliyor. 11 aracın ağır hasar gördüğü araçta 6 kişinin hayatını kaybettiği, 13 kişinin ağır yaralandığı ve 5 kişinin de hafif yaralandığı alınan son bilgiler arasında yer  alıyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER