Haber Expo

34Z Metrobüs Hattı Transit Geçecek

 İstanbul’da toplu taşıma problemlerine büyük bir çözüm haline gelen metrobüs hattını kullananların sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Özellikle mesai saatlerinin başlangıç ve bitişlerinde metrobüs duraklarında ve metrobüslerde oldukça büyük bir yoğunluk yaşanıyor. Sürekli olarak yoğunluktan şikayetçi olan kullanıcıların taleplerini dikkate alan yetkililer metrobüs hattında yeni bir döneme geçmeye karar verdi. Dört Ana Duraktan Transit […]

08 Mart 2017 - 19:11 'de eklendi ve 437 kez görüntülendi.

34Z Metrobüs Hattı Transit Geçecek

 İstanbul’da toplu taşıma problemlerine büyük bir çözüm haline gelen metrobüs hattını kullananların sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Özellikle mesai saatlerinin başlangıç ve bitişlerinde metrobüs duraklarında ve metrobüslerde oldukça büyük bir yoğunluk yaşanıyor. Sürekli olarak yoğunluktan şikayetçi olan kullanıcıların taleplerini dikkate alan yetkililer metrobüs hattında yeni bir döneme geçmeye karar verdi.


Dört Ana Duraktan Transit Metrobüs Seferleri

Bilindiği üzere İstanbul metrobüs hattında dört ana durak bulunmaktadır. Yeni uygulamayla birlikte bu dört ana duraktan kalkış yapan metrobüsler varış noktalarına kadar hiçbir şekilde durmadan yollarına devam edecekler. Yolcuların daha hızlı ve daha konforlu bir şekilde seyahat etmelerini sağlayacak olan uygulamadan memnun kalınması durumunda bu şekildeki hatların artırılacağı düşünülüyor.

Bir süredir 34Z metrobüs hattı olarak denemelerin yapıldığı ve olumlu geri dönüşlerin alındığı belirtilirken, yeni uygulamaya 09.03.2017 Perşembe günü itibariyle geçileceği ifade ediliyor. Bu hatların ara duraklarda durmayacağına dikkat çekilirken metrobüslere binerken dikkatli olunması gerekiyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER