Haber Expo

17 Nisan Okulların ve Üniversitelerin Tatil Olması Bekleniyor

 16 Nisan referandumu sonrasında 17 Nisan Pazartesi gününde okulların tatil olup olmayacağı sorulmakta. Özellikle ilk ve orta dereceli okullarda çok sorulan sorular arasında yer alan 17 Nisan tatil mi sorusu üniversite öğrencileri tarafından da dile getiriliyor. Daha önceki seçimlerde seçim alanı olan okulların düzenlenmesi ve eğitim-öğretime hazır hale getirilmesi için ertesi gün tatil haberi duyurulduğu […]

22 Şubat 2017 - 0:04 'de eklendi ve 1175 kez görüntülendi.

17 Nisan Okulların ve Üniversitelerin Tatil Olması Bekleniyor

 16 Nisan referandumu sonrasında 17 Nisan Pazartesi gününde okulların tatil olup olmayacağı sorulmakta. Özellikle ilk ve orta dereceli okullarda çok sorulan sorular arasında yer alan 17 Nisan tatil mi sorusu üniversite öğrencileri tarafından da dile getiriliyor.


Daha önceki seçimlerde seçim alanı olan okulların düzenlenmesi ve eğitim-öğretime hazır hale getirilmesi için ertesi gün tatil haberi duyurulduğu için bu referandum sonrasında da öğrencilere sevindirici haberin verileceğini ümit ediyoruz.

Referanduma katılımın fazla olması sebebiyle üniversitelerin de belirli tarihlerde tatil olması beklenmekte. YÖK tarafından seçimin sağlıklı yürütülmesi, öğrencilerin oy kullanmasının sağlanması amacıyla bu tarihlerin de seçim öncesi açıklanması beklenmekte.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER