Haber Expo

Temmuz 2017 Maaş Bordrosu Sorgulama Ekranı e-Devlet’te

 Memurların maaş bilgilerini gösteren maaş bordroları e-devlet sistemine dahil edilerek tek ekrandan bir sürü işlem yapılabilmesine olanak sağlanmıştı. Artık e-devlet bilgilerini kullanarak maaş detaylarınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Temmuz 2017’de memurlar zamlı maaşlarını alacaklar. Eski maaşları ile yeni maaşlarını iki bordroyu karşılaştırarak görebilirler. Maaş bordrosunda memurun genel bilgileriyle birlikte maaştan yapılan kesintiler de gözükmektedir. Yüzdelik dilim kesintisi, […]

11 Temmuz 2017 - 10:36 'de eklendi ve 905 kez görüntülendi.

Temmuz 2017 Maaş Bordrosu Sorgulama Ekranı e-Devlet’te

 Memurların maaş bilgilerini gösteren maaş bordroları e-devlet sistemine dahil edilerek tek ekrandan bir sürü işlem yapılabilmesine olanak sağlanmıştı. Artık e-devlet bilgilerini kullanarak maaş detaylarınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Temmuz 2017’de memurlar zamlı maaşlarını alacaklar. Eski maaşları ile yeni maaşlarını iki bordroyu karşılaştırarak görebilirler.


Maaş bordrosunda memurun genel bilgileriyle birlikte maaştan yapılan kesintiler de gözükmektedir. Yüzdelik dilim kesintisi, bes kesintisi, sendika aidat kesintisi, gss kişi ve devlet kesintisi gibi kesintileri maaş bordrolarınızdan öğrenebilirsiniz.

2017 Temmuz maaş bordrosuna Temmuz zammının yansıtılmış olduğunu unutmayın. Tekrar hatırlatalım ki e bordrolarınızı e-devlet üzerinden öğrenebilirsiniz. Akıllı telefona sahip olanlar e-devlet uygulamasını indirerek 2017 maaş bordrosu ve diğer dönemlere ait bordroları ve e-devlette bulunan diğer hizmetleri istedikleri zaman görüntüleyebilir.


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER