Haber Expo

Teknoloji dostu Fatih Kırmacı

 33 yıl önce Samsun’da dünyaya gelen Fatih Kırmacı temel eğitimini Samsun’da tamamladıktan sonra Erciyes Üniversitesi Çin Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü kazanarak lisans hayatına devam etmek için Kayseri’ye gitmiştir. Burada eğitim aldığı süre boyunca aklından bir an olsun teknolojiyi çıkarmayan Kırmacı başarılı bir şekilde tamamladığı lisans eğitiminin ardından dünyanın en köklü teknoloji eğitim kuruluşları arasında yer […]

18 Mayıs 2017 - 15:00 'de eklendi ve 407 kez görüntülendi.

Teknoloji dostu Fatih Kırmacı

 33 yıl önce Samsun’da dünyaya gelen Fatih Kırmacı temel eğitimini Samsun’da tamamladıktan sonra Erciyes Üniversitesi Çin Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü kazanarak lisans hayatına devam etmek için Kayseri’ye gitmiştir. Burada eğitim aldığı süre boyunca aklından bir an olsun teknolojiyi çıkarmayan Kırmacı başarılı bir şekilde tamamladığı lisans eğitiminin ardından dünyanın en köklü teknoloji eğitim kuruluşları arasında yer alan Kaliforniya Teknoloji Enstitüsü’nü kazanarak burada eğitim almak üzere Amerika’ya seyahat etmiştir.

 

Fatih Kırmacı Kimdir


Gençlik yıllarından bu yana teknolojiye duyduğu merak ve ilgi ile başarılı bir eğitimi harmanlayan Kırmacı renkli kişiliği ve olaylara karşı sağladığı perspektif bakış açısı ile kısa sürede teknoloji dünyasının ilgi odağı olmayı başardı. Türkiye’ye döndüğünde birçok firmada üst düzey yönetici olarak görev yapan ve bu süre zarfından sayısız ihracat sağlayarak ekonomik katkıları ile ülke gelişimini destekleyen Kırmacı daha sonra kendi girişimleri ile Kırmacı LTD ve KIRMACI Telekomünikasyon kuruluşlarını faaliyete geçirerek teknolojik hizmetlerine bu alanda devam etmiştir.

 

Fatih Kırmacı hakkında bilinmeyenler

Günümüzde Kırmacı Group önderliğinde sürdürülen teknolojik yatırımlar ve araştırmalara da temel oluşturan Fatih Kırmacı teknolojiye olan ilgisi ve meraklı kişiliği ile sadece teknoloji değil gıda ve inşaat sektörlerinde de başarılı işlere imza atarak ülke ticaret ve sanayi piyasasında önemli bir yer edinmiştir.

 

http://fatihkirmaci.com.tr


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER