Haber Expo

Benzinde Yaklaşık 10 Kuruşluk İndirim Beklentisi

 2017 yılının başından beri benzin, lpg ve dizel yakıtlarının litre fiyatlarına büyük bir zam geldiği herkes tarafından biliniyor. Uzun bir zamandır benzin fiyatları 5 TL’nin üzerinde seyretmekte olup zamanla 5,5 seviyesine yaklaşılmaktadır. Uzun süredir beklenen haberin gelmesiyle birlikte bu geceden itibaren benzinin litre fiyatında yaklaşık 10 kuruşluk bir düşüşün yaşanması bekleniyor. Güncel olarak İstanbul genelinde […]

14 Mart 2017 - 13:22 'de eklendi ve 664 kez görüntülendi.

Benzinde Yaklaşık 10 Kuruşluk İndirim Beklentisi

 2017 yılının başından beri benzin, lpg ve dizel yakıtlarının litre fiyatlarına büyük bir zam geldiği herkes tarafından biliniyor. Uzun bir zamandır benzin fiyatları 5 TL’nin üzerinde seyretmekte olup zamanla 5,5 seviyesine yaklaşılmaktadır.

Uzun süredir beklenen haberin gelmesiyle birlikte bu geceden itibaren benzinin litre fiyatında yaklaşık 10 kuruşluk bir düşüşün yaşanması bekleniyor.


Güncel olarak İstanbul genelinde 5,22 TL’den satışa sunulan benzinin litre fiyatının gece yarısı itibariyle 5,13 TL civarına gerileyeceğini ifade etmek yanlış olmayacaktır. Aynı şekilde Ankara’da da benzinin litre fiyatı 5,26 TL’den 5,17 TL’ye düşecektir. İzmir’e bakıldığında ise güncel olarak litre fiyatının 5,23 TL olduğu görülüyor. Burada da 5,23 TL’den 5,14 TL’ye düşmesi bekleniyor.

Sürücülerin biraz da olsa yüzünü güldürmesi beklenen haberin aynı şekilde dizel ve LPG için de gelmesi büyük bir merakla bekleniyor. Dünya genelinde en pahalı akaryakıtı kullanan ülkeler arasında yer almamız sebebiyle birçok kişinin bu duruma karşı tepkili olduğu dikkatlerden kaçmıyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER