Haber Expo

Sözleşmeli Öğretmenler Kırtasiye Parası – Eğitime Hazırlık Ödeneği Alacak mı?

 Öğretmen atamalarına getirilen sözleşmeli öğretmen modeli ile atamalar artık kadrolu olmayacak. Bundan sonra atanacak öğretmenlerin sözleşmeli öğretmen olarak atanıp sözleşmeleri devam ettirerek 4 yılın sonunda kadroya alınması uygulamaya kondu. Eylül ataması ve sonrasında yapılacak atamalarda sözleşmeli öğretmenliğin uygulanacak olması sebebiyle her eğitim-öğretim yılının başında yatan kırtasiye ücretinin sözleşmeli öğretmenlere de verilip verilmeyeceği gündeme geldi. Sözleşmeli Öğretmenler […]

07 Temmuz 2017 - 13:07 'de eklendi ve 4137 kez görüntülendi.

Sözleşmeli Öğretmenler Kırtasiye Parası – Eğitime Hazırlık Ödeneği Alacak mı?

 Öğretmen atamalarına getirilen sözleşmeli öğretmen modeli ile atamalar artık kadrolu olmayacak. Bundan sonra atanacak öğretmenlerin sözleşmeli öğretmen olarak atanıp sözleşmeleri devam ettirerek 4 yılın sonunda kadroya alınması uygulamaya kondu.


Eylül ataması ve sonrasında yapılacak atamalarda sözleşmeli öğretmenliğin uygulanacak olması sebebiyle her eğitim-öğretim yılının başında yatan kırtasiye ücretinin sözleşmeli öğretmenlere de verilip verilmeyeceği gündeme geldi. Sözleşmeli Öğretmenler bKırtasiye Parası – Eğitime Hazırlık Ödeneği Alacak mı?

Sözleşmeli öğretmenler de sözleşmeleri gereği fiilen atandıkları kadroda görev yapacakları için kırtasiye ücreti alacaklar. Eğitime hazırlık ödeneği konusunda bir sıkıntı yaşanacağını düşünmüyoruz.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER