Haber Expo

Öğretmenlerin Zorunlu Hizmet Bölümü Muaflılık Durumu Olarak Değişti

 Öğretmenlerin MEB ile ilgili genel bilgilerini, emeklilik bilgilerini, ödül, izin ve daha birçok bilgilerini içeren MEBBİS’te önemli bir güncelleme var. MEBBİS’te daha önce kişisel bilgiler modulünden bulunan zorunlu hizmet başlığı muaflık durumu olarak değişti. Güncellemeyle ilgili açıklama yapılmazken sosyal medyada durumu farkeden öğretmenler bu durum hakkındaki merak edilenlere cevap bulmaya çalışıyor. Zorunlu hizmet affı mı? […]

24 Temmuz 2017 - 22:46 'de eklendi ve 900 kez görüntülendi.

Öğretmenlerin Zorunlu Hizmet Bölümü Muaflılık Durumu Olarak Değişti

 Öğretmenlerin MEB ile ilgili genel bilgilerini, emeklilik bilgilerini, ödül, izin ve daha birçok bilgilerini içeren MEBBİS’te önemli bir güncelleme var.

MEBBİS’te daha önce kişisel bilgiler modulünden bulunan zorunlu hizmet başlığı muaflık durumu olarak değişti. Güncellemeyle ilgili açıklama yapılmazken sosyal medyada durumu farkeden öğretmenler bu durum hakkındaki merak edilenlere cevap bulmaya çalışıyor.


Zorunlu hizmet affı mı? Zorunlu hizmet affı ile ilgili bir çalışma olmadığı biliniyor. Bununla birlikte bu durumun af geleceği yorumları da yapılmakta.

Muaflılık durumunda öğretmenlerde şu anda birşey yazmıyor ama TAMAMLADI, ZORUNLU HIZMET YAPIYOR gibi durumların yakında güncelleneceği düşünülüyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER