Haber Expo

Öğretmenlerin 2017 Haziran Semineri Nerede Kaç Gün Olacak?

 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının 2.dönemi 9 Haziran Cuma günü öğrencilere karne verilmesiyle bitse de öğretmenlerin bu tarihten itibaren iki haftalık mesleki gelişim seminer süreci de başlamış olacak. Öğretmenler okulların kapanmasından sonra iki hafta ve Eylül ayında da okullar açılmadan iki hafta mesleki çalışmalar yaparlar. Daha önceki yıllarda başlatılan seminerlerin istenilen okullarda alınabilmesi durumunun bu yıl ne olacağı […]

15 Mayıs 2017 - 21:31 'de eklendi ve 1687 kez görüntülendi.

Öğretmenlerin 2017 Haziran Semineri Nerede Kaç Gün Olacak?

 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının 2.dönemi 9 Haziran Cuma günü öğrencilere karne verilmesiyle bitse de öğretmenlerin bu tarihten itibaren iki haftalık mesleki gelişim seminer süreci de başlamış olacak. Öğretmenler okulların kapanmasından sonra iki hafta ve Eylül ayında da okullar açılmadan iki hafta mesleki çalışmalar yaparlar.


Daha önceki yıllarda başlatılan seminerlerin istenilen okullarda alınabilmesi durumunun bu yıl ne olacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmasa da beklentiler ilk hafta görev yapılan okullarda ikinci hafta da öğretmenlerin istedikleri eğitim kurumlarında bu seminerleri yapması yönünde.

Bilindiği gibi 2017 yılında Ramazan Bayramı 25 Haziran Pazar gününe denk gelmektedir ve bu sebepten dolayı 2.haftanın öğretmenlerin istedikleri illerde seminer çalışmalarını yapması isteğinin gerçekleşmesi beklenmekte.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER