Haber Expo

Öğretmenler 2017 Eylül Seminerini Nerde Alacak?

 Haziran semineri için verilen ilk hafta görev yapılan okulda, ikinci hafta istenilen bir okulda alabilme kararının ardından gözler Kurban Bayramı’nın hemen ardından başlayacak olan Eylül seminerinin nerde alınacağına çevrildi. Eylül seminerini öğretmenler nerde alacak, istedikleri illerde alabilirler mi? Öğretmenlerin eğitim-öğretim yılı başında ve sonunda katıldıkları ve mesleki gelişimlerini destekleyen seminerlerle ilgili daha önceden alınan kararda […]

25 Temmuz 2017 - 10:26 'de eklendi ve 816 kez görüntülendi.

Öğretmenler 2017 Eylül Seminerini Nerde Alacak?

 Haziran semineri için verilen ilk hafta görev yapılan okulda, ikinci hafta istenilen bir okulda alabilme kararının ardından gözler Kurban Bayramı’nın hemen ardından başlayacak olan Eylül seminerinin nerde alınacağına çevrildi. Eylül seminerini öğretmenler nerde alacak, istedikleri illerde alabilirler mi?


Öğretmenlerin eğitim-öğretim yılı başında ve sonunda katıldıkları ve mesleki gelişimlerini destekleyen seminerlerle ilgili daha önceden alınan kararda yaz seminerinin ilk haftasının görev yapılan okulda alınması kararlaştırılmış, ikinci hafta ise memlekette alabilme kararı çıkmıştı.

Eylül seminerleri için daha önceki yıllarda da böyle bir çalışma yapılmadı ve görev yapılan okullarda seminer dönemi bitti. Kurban Bayramı’nın hemen ardından seminerlerin başlayacak olması öğretmenlerin istenilen yerde seminerler alınabilsin isteklerini doğursa da bu duruma şimdilik sıcak bakılmadığını düşünüyoruz.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER