Haber Expo

Bu Yıl Teog Sınavı Var mı? Teog Sınavı iptal edildi mi?

 Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Teog sınavı kaldırılsın demesinin ardından kamoyunda teog bu sene yapılacak mı, kasımda teog olacak mı, teog sınavı iptal mi edildi soruları tartışılır oldu. Peki Bu Yıl Teog Sınavı Var mı? Teog Sınavı iptal edildi mi? Teog sınavında açık uçlu soruların getirilmesi ve örnek soruların paylaşımının akşamına Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Teog sınavı kaldırılsın demesinin ardından MEB […]

16 Eylül 2017 - 14:48 'de eklendi ve 606 kez görüntülendi.

Bu Yıl Teog Sınavı Var mı? Teog Sınavı iptal edildi mi?

 Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Teog sınavı kaldırılsın demesinin ardından kamoyunda teog bu sene yapılacak mı, kasımda teog olacak mı, teog sınavı iptal mi edildi soruları tartışılır oldu. Peki Bu Yıl Teog Sınavı Var mı? Teog Sınavı iptal edildi mi?


Teog sınavında açık uçlu soruların getirilmesi ve örnek soruların paylaşımının akşamına Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Teog sınavı kaldırılsın demesinin ardından MEB tarafından ne yapılacağı merak konusu oldu.

TEOG Bu Yıldan İtibaren Kaldırılabilir

Teog sınavı yerine cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından tavsiye edilen okul puanlarının lise seçiminde kullanılması yöntemine hızlı bir geçiş süreci yaşayabiliriz.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER