Haber Expo

26-27 Nisan TEOG Soru ve Cevapları

 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının 2.merkezi sınavları 26 Nisan Çarşamba ve 27 Nisan Perşembe günü yapılacak. 26 Nisan TEOG soru ve cevapları, 27 Nisan TEOG sınavının tamamlanmasının ardından video çözümü ile birlikte eba.gov.tr adresinden yayınlanacak. Eğitim Bilişim Ağı EBA daha önceki dönemlerde uygulanan sınavlarda yaptığı gibi bu yıl da TEOG sınavının soru ve cevaplarını yayınlayarak sınava giren […]

13 Nisan 2017 - 18:28 'de eklendi ve 660 kez görüntülendi.

26-27 Nisan TEOG Soru ve Cevapları

 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının 2.merkezi sınavları 26 Nisan Çarşamba ve 27 Nisan Perşembe günü yapılacak. 26 Nisan TEOG soru ve cevapları, 27 Nisan TEOG sınavının tamamlanmasının ardından video çözümü ile birlikte eba.gov.tr adresinden yayınlanacak.

Eğitim Bilişim Ağı EBA daha önceki dönemlerde uygulanan sınavlarda yaptığı gibi bu yıl da TEOG sınavının soru ve cevaplarını yayınlayarak sınava giren 8.sınıf öğrencilerinin doğru-yanlış hesaplamalarını yapmalarını ve soruların çözümünü öğrencilere göstermiş olacak.


TEOG sınav soru ve cevaplarını internet üzerinden paylamak yasak. Bu yüzden soru ve cevapları EBA üzerinden paylaşıldıktan sonra web sitelerinde yerini alacak. TEOG sorularında özellikle Matematik TEOG soruları öğrencilere zor gelmekte idi. Bu yılki sınavda Matematiğin zorluk seviyesi biraz azaltılsa da 2.TEOG için durumun nasıl olacağı belli değil.

-TEOG sınavının değerlendirmesi ve TEOG sorularının zorluk durumuyla ilgili bu yazımızı okuyabilir ve yorum atabilirsiniz.

-2017-2018 TEOG konularının değişip değişmediğini ve konularını bu haberimizde okuyabilirsiniz.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER