Haber Expo

2018 PYBS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

 2018 Haziran ayında gerçekleştirilecek olan PYBS bursluluk sınavına girecek öğrenciler sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihle birlikte kazanıp kazanamadıklarını da merak ediyorlar. Peki 2018 PYBS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? 2018 PYBS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? PYBS sonuçları MEB resmi web adresinden öğrenilebilecek. MEB tarafından yapılan Parasız Yatılılık ve Bursluluk (PYBS) sınav sonuçları “http://www.meb.gov.tr” ve “http://odsgm.meb.gov.tr” internet adreslerinde ilan […]

19 Mart 2018 - 12:40 'de eklendi ve 426 kez görüntülendi.

2018 PYBS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

 2018 Haziran ayında gerçekleştirilecek olan PYBS bursluluk sınavına girecek öğrenciler sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihle birlikte kazanıp kazanamadıklarını da merak ediyorlar. Peki 2018 PYBS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?


2018 PYBS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

PYBS sonuçları MEB resmi web adresinden öğrenilebilecek. MEB tarafından yapılan Parasız Yatılılık ve Bursluluk (PYBS) sınav sonuçları “http://www.meb.gov.tr” ve “http://odsgm.meb.gov.tr” internet adreslerinde ilan edilecek. Sonuçlar adreslere posta yoluyla gönderilmeyecek ve bu iki site dışında hiç bir yerden açıklanmayacak.

Sonuçların 2018 Temmuz 3.haftasında açıklanması beklenmekte.  Bursluluğu hakkını kazanan öğrencilerin bursluluk işlemleri okul müdürlüğü tarafından ilgili burs döneminde e-Burs Modülü üzerinden gerçekleştirilecektir.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER