Haber Expo

2017 Teog Tatilinden Önce Öğrencilere Referandum Tatili

 Nisan ayının son haftasında gerçekleştirilecek TEOG sınavlarında 5, 6 ve 7.sınıf öğrencileri ile birlikte ortaokul-ilkokul birlikte eğitim gören ilkokul öğrencileri tatil yapacak. 26-27 Nisan Çarşamba ve Perşembe günlerinde yapılacak teog oturumlarında ortaokul öğrencileri de iki günlük tatil yapmış olacak. TEOG sınavından önce tarihi netleşen referandum nedeniyle 16 Nisan referandumu sonrası okulların tertip düzeninin tekrar sağlanması amacıyla […]

25 Şubat 2017 - 15:02 'de eklendi ve 690 kez görüntülendi.

2017 Teog Tatilinden Önce Öğrencilere Referandum Tatili

 Nisan ayının son haftasında gerçekleştirilecek TEOG sınavlarında 5, 6 ve 7.sınıf öğrencileri ile birlikte ortaokul-ilkokul birlikte eğitim gören ilkokul öğrencileri tatil yapacak. 26-27 Nisan Çarşamba ve Perşembe günlerinde yapılacak teog oturumlarında ortaokul öğrencileri de iki günlük tatil yapmış olacak.


TEOG sınavından önce tarihi netleşen referandum nedeniyle 16 Nisan referandumu sonrası okulların tertip düzeninin tekrar sağlanması amacıyla 17 Nisan okulların tatil edilmesi bekleniyor. Zira daha önceki seçimler de göz önüne alındığında ertesi günün tatil edildiği biliniyor.

23 Nisan’ın Pazar günü olması sebebiyle 23 Nisan tatilini yapamayacak öğrencilere Referandum ve TEOG tatili ile birlikte Mayıs ayının ilk günü 1 Mayıs tatili de bekliyor. Bu tatillerle Nisan ayının son haftası öğrenciler tatile doymuş olacak.

 


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER