Haber Expo

20 Bin Öğretmen Atama Takvimi, Branş Dağılımı Belli Oldu

 Öğretmen atamaları için verilen yirmi bin kadronun dağılımı yapıldı. Yapılan branş dağılımına göre 20 bin atamada en çok ataması yapılacak branşlar ve diğer branşlar ile atamalardaki yüzdeleri aşağıda gösterildi. Öğretmen atamalarında açığı hissedilen bölümler için ayrılan kadrolar yine fazla. Bu atamalarla eksiklikler giderilmeyecek ama yapılan atamalar bir nebze de olsa eksik branş öğretmeni bulunan okulları […]

18 Şubat 2017 - 12:08 'de eklendi ve 1113 kez görüntülendi.

20 Bin Öğretmen Atama Takvimi, Branş Dağılımı Belli Oldu

 Öğretmen atamaları için verilen yirmi bin kadronun dağılımı yapıldı. Yapılan branş dağılımına göre 20 bin atamada en çok ataması yapılacak branşlar ve diğer branşlar ile atamalardaki yüzdeleri aşağıda gösterildi.


Öğretmen atamalarında açığı hissedilen bölümler için ayrılan kadrolar yine fazla. Bu atamalarla eksiklikler giderilmeyecek ama yapılan atamalar bir nebze de olsa eksik branş öğretmeni bulunan okulları rahatlatacak.
_20170218_105945
Öğretmen atamalarının Şubat ayında yetiştirilememesi olumsuz bir durum. Ama yapılacak 20 bin sözleşmeli öğretmen atamasının önümüzdeki ay tamamlanması beklenmekte. Sözleşmeli öğretmen atamasında yapılacak branş dağılımı.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER